DusanOrlik

Znáte „pohyblivé hry“? Kde je stáhnu?

Víte co myslím?Jako např.: WipeOut:Drtivá porážka,kde potřebujete web kameru a musíte se u toho hýbat (skákat,plavat,…),a­byste se vůbec pohybovali.Neznáte jiné hry,kde potřebujete web kameru,kde se musíte hýbat.Dík moc za odpověď. :)

Odpovědi
???

Takéto hry sa ani nerobia a tak ich ani nikde nestiahneš, ale po internete môžeš nájsť nejaké onlinovky s webkamerou. Inak existujú konzoly v ktorých sa musíš pohybovať. Napr. Xbox 360 (k nemu musíš mať ale Kinect), PS3 (k nemu musíš mať prezmenu ovládač Move), PSP (k nemu ale potrebuješ kameru) a dokonca i na mobil sa dajú nájsť podobné hry, ale väčšinou musíš mať Android alebo Iphone.