znáte pohádku oslíku zatřep se?

kolik vypadne penízků když zatřepu s bankomatem?sežral mi kartu a já se chci zeptat jak dlouho trvá než mi vystaví novou?
Doplňuji:
no byla propadlá,ale já jsem v některých věcech šlendrián a nechávám je na poslední chvíli,ted se mi to vymstilo

Nejlepší odpověď
kropitko

Jak je to možné,to se mi ještě nikdy nestalo. No a když jsem ji ztratila,tak do týdne po blokaci přišla,,,jsem u český spořky

Další odpovědi
oskar

To nevím,ale takového oslíka vlastnit to by jsme se měli.

aramah

Pokud jste ji měla propadlou,tak do týdne vám příjde poštou.Aktivace je pak během chvilky.

rybíz

Jo , trvá to asi týden, ale snad tu kartu bankomat sežere, jen když dáte 3 krát po sobě štatný pin. Možná také, když je karta propadlá, ale to bankomat asi měsíc předem na to upozorňuje.

Miroslavst

Pokud byla propadlá, tak bych to neřešil. Určitě už máš na cestě novou kartu. Je možné, že už je dávno připravená v bance k vyzvednutí. záleží na bance jakým způsobem předává nové karty.
Ale propadlou bych opravdu neřešil.

Bééruška

U nás na hoře se praví : oslíku otřes se! Ale tohlec se mi páči cíc, dobře se to říka.Jo a staru karto to fakt schramstne , to se mi už stalo.Ale ono to i varuje,jedno sem vybrala a na tý čučce se objevilo ,že mi za asi 15 dni propadne.A pro­padla.Vedle je spořitelna, a bylo to na počkání !!

elektrikář

Na pobočce kde jí vystavili to muže být na počkání. Mně se jí podařilo ztratit někde jsem jí při placení zapomněl. Zablokoval jsem jí do týdne mi přišla poštou nová a do 14 dní nový pin.