annas

Znáte pohádku? Je pravdivá?

Pohádka z pohledu ženy

Žila jedna perfektní žena a potkala perfektního chlapa. Po perfektním rande měli perfektní svatbu a perfektní líbánky. Jejich celý život byl perfektní. Jednou o Vánocích, všechno bylo pod sněhem a hustě sněžilo, jeli tihle perfektní manželé autem domů. Najednou vidí, že u cesty mezi poli na ně někdo mává.
Protože to byli perfektní lidé, zastavili. Stál tam Ježíšek s plným pytlem dárků.

Ježíšek je prosí, aby mu pomohli rozvést dárky. Rádi souhlasili a jezdili po kraji. Najednou dostali smyk a narazili do stromu.
Přežil to jen jeden z nich. Kdo? No samozřejmě perfektní žena, protože perfektní chlap a Ježíšek přece neexistují.

Pohádka z pohledu chlapa

No, když prefektní chlap a Ježíšek neexistují, tak musela řídit perfektní žena, což pak vysvětluje tu autonehodu…

Nejlepší odpověď
kropitko

😁,,že by ze života,,,??

Další odpovědi
led

Idealistka. To je naozaj rozprávka.
Jestvuje vôbec perfektný človek? (teraz som zbadala diskrimináciu: je len v mužskom rode?)
PS.
Teda okrem mňa a pár miliard perfektných ľudí…

vagra

Annas,to není pohádka,tak to v životě je a buďme za to rádi.
Jak by to vypadalo,kdyby jsme měli,myslím tím ženy a muže,stejný pohled na svět.Ta nuda!:-)

anonym

Pravdivá,tak trochu Andersen..

hanulka11

Nevím zda je pravdivá ,ale také vím ,že existují perfektní a férový chlapi-v realitě.

vagra

Samozřejmě,že existují chlapi s takovýma vlastnostma!
O tom nepochybujte!
Má to jenom malý nedostatek a těžko se mi to jako muži přiznává-je nás málo!
Slyšel jsem ještě o dvou,ale nemám to potvrzeno.Ještě to projedu Googlem.:-)

rynek878

tak mne už nehledejte,já jsem stále zde.

vagra

To jsem rád,že jste se přihlásil.
Uklidnil jste mě.
Už jsem si myslel,že jsem podal nepravdivou informaci!