Avatar uživatele
manon

Znáte písničky z Pyšné princezny? Nevíte, kde je najdu k přehrání?

Navazuji na otázku o koledách http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-koleda-zna-ji-nekdo. Ve mně poslech té šmoulí koledy (cca 50. vteřina)a i té originální vyvolává asociace s Pyšnou princeznou – nemáte pocit, že stejné motivy zaznívají v písních Slunce ráno vstalo z rosy, zvoňte kosy, zvoňte kosy..... nebo v písni u uhlíře…Slunce vstává nad horami, všechno živé zpívá s námi… Nevíte, zda to má něco společného? nebo se mi to jen zdá? Nepodařilo se mi je narychlo najít, tak jestli najdete…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, johana 56, Damiana, anonym před 4208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

tady máš saundtrakař > http://www.sou­ndtrack.cz/uvod/ces­ke/pysna-princezna?vmcchk=1

možná tam úryvek najdeš, až mi řekneš jak se píseň jmenuje, tak se po ní můžu poptat :) jinak si budeš muset koupit celý cédéčko (odněkud)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

youtube http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=py%C5%A1n%C3%A1+prin­cezna&oq=py%C5%­A1n%C3%A1+prin­cezna&gs_l=you­tube-reduced.1.0.0­.10955.15490.0­.17788.15.3.0­.12.12.0.94.231­.3.3.0...0.0.­..1ac.1.NlTyM5ptyx8

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nikipiki23

já bych se podívala na youtube, ale to by asi chtělo znát názvy těch písniček, ale ty zrovna nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

stáhni film, vystřihni píseň a uploaduj ji :) nebo aspoň opiš slova (a když už v tom budeš, mrkni na konci v titulcích jestli tam nebude ivedeno jméno písně)

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Názvy nějakých písní jsou na wiki pod Pyšná princezna. Jen nevím, která je která. Nezbude než pustit film a k tomu koledu :)

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Pánům dávám palce za práci , ale zatím to není ono :(

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

manon, ja bych za to ty pany poslala na kolonoskopii. ! Oni uz vi o co jde … ( B. tedy zcela urcite ) :)) , on vam to kdyztak vysvetli … )) -iv-

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

myslíš kolonoskopii hlavy nebo tu klasickou?

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

kolonoskopii hlavy tu uz evidentne nekdo z nas mel ( a ) , ale vy pujdete pekne na klasickou :
kolononoskopii. !

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

  • iv-II.: To si tedy na to vysvětlení počkám :)

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, místo virtuálních bodů skutečná „odměna“. 🙂

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)) -iv-

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: Nevidím to ani tam. Podle mne se ta jedna snad i jmenuje U uhlíře.
Si to zazpívej a řekni – je to podobné?

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Možná U uhlířů, možná taky Zpívejme a radujme se

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Možná taky Vítej slunce v ranním lese ( to jen odhaduji z písní, co v Pyšné jsou vyjmenované)

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

česílko: Ale já nehledám Rozvíjej se poupátko, ani Řemeslnickou píseň. Hledám dvě jiné. Jedna je jak Miroslav jede krajinou kolem kosců a dívek hrabajících seno a druhá je když se tancuje u uhlíře kolem milíře.

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

manon, vy popleto … !
cesilko vam jen chtel ukazat, co se libi naopak jemu ! :) -iv-

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

  • iv-II.: Že by tohle bylo jeho gusto? Já to taky nemám jako hlavní hudební žánr :) Jen mi ty motivy co mi znějí v hlavě přijdou stejné a nemám kde ověřit :)

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek