manon

Znáte písničky z Pyšné princezny? Nevíte, kde je najdu k přehrání?

Navazuji na otázku o koledách http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-koleda-zna-ji-nekdo. Ve mně poslech té šmoulí koledy (cca 50. vteřina)a i té originální vyvolává asociace s Pyšnou princeznou – nemáte pocit, že stejné motivy zaznívají v písních Slunce ráno vstalo z rosy, zvoňte kosy, zvoňte kosy..... nebo v písni u uhlíře…Slunce vstává nad horami, všechno živé zpívá s námi… Nevíte, zda to má něco společného? nebo se mi to jen zdá? Nepodařilo se mi je narychlo najít, tak jestli najdete…

Nejlepší odpověď
bolak

tady máš saundtrakař > http://www.sou­ndtrack.cz/uvod/ces­ke/pysna-princezna?vmcchk=1

možná tam úryvek najdeš, až mi řekneš jak se píseň jmenuje, tak se po ní můžu poptat :) jinak si budeš muset koupit celý cédéčko (odněkud)

Další odpovědi
anonym

youtube http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=py%C5%A1n%C3%A1+prin­cezna&oq=py%C5%­A1n%C3%A1+prin­cezna&gs_l=you­tube-reduced.1.0.0­.10955.15490.0­.17788.15.3.0­.12.12.0.94.231­.3.3.0...0.0.­..1ac.1.NlTyM5ptyx8

Nikipiki23

já bych se podívala na youtube, ale to by asi chtělo znát názvy těch písniček, ale ty zrovna nevím.

bolak

stáhni film, vystřihni píseň a uploaduj ji :) nebo aspoň opiš slova (a když už v tom budeš, mrkni na konci v titulcích jestli tam nebude ivedeno jméno písně)

manon

Názvy nějakých písní jsou na wiki pod Pyšná princezna. Jen nevím, která je která. Nezbude než pustit film a k tomu koledu :)

manon

Pánům dávám palce za práci , ale zatím to není ono :(

anonym

manon, ja bych za to ty pany poslala na kolonoskopii. ! Oni uz vi o co jde … ( B. tedy zcela urcite ) :)) , on vam to kdyztak vysvetli … )) -iv-

bolak

myslíš kolonoskopii hlavy nebo tu klasickou?

anonym

kolonoskopii hlavy tu uz evidentne nekdo z nas mel ( a ) , ale vy pujdete pekne na klasickou :
kolononoskopii. !

manon

  • iv-II.: To si tedy na to vysvětlení počkám :)

annas

Iv, místo virtuálních bodů skutečná „odměna“. 🙂

anonym

:)) -iv-

manon

bolak: Nevidím to ani tam. Podle mne se ta jedna snad i jmenuje U uhlíře.
Si to zazpívej a řekni – je to podobné?

manon

Možná U uhlířů, možná taky Zpívejme a radujme se

manon

Možná taky Vítej slunce v ranním lese ( to jen odhaduji z písní, co v Pyšné jsou vyjmenované)

manon

česílko: Ale já nehledám Rozvíjej se poupátko, ani Řemeslnickou píseň. Hledám dvě jiné. Jedna je jak Miroslav jede krajinou kolem kosců a dívek hrabajících seno a druhá je když se tancuje u uhlíře kolem milíře.

anonym

manon, vy popleto … !
cesilko vam jen chtel ukazat, co se libi naopak jemu ! :) -iv-

manon

  • iv-II.: Že by tohle bylo jeho gusto? Já to taky nemám jako hlavní hudební žánr :) Jen mi ty motivy co mi znějí v hlavě přijdou stejné a nemám kde ověřit :)