slad08

Znáte píseň Lady in black, pokud ano tak …

Tuto píseň znám jen anglicky a nevíte tedy kdebych ji mohl najít nazpívanou česky. Popřípadě prosím pošlete odkaz, Díky moc.

Nejlepší odpověď
barnajka

Jé, ty asi myslíš Lady in Black od Uriah heep, že? Já tuhle písničku úplně miluju!!!!!! I česká verze je bomba! Zpívá ji Aleš Brichta a jmenuje se „Slečna Závist“. Poslechnout si ji můžeš třeba na You tube, odtamtud ji v pohodě i stáhneš (např. přes www.keepvid.com, kde si můžeš vybrat i stažení jako mp3)

http://www.you­tube.com/watch?v=9Qk2MIj­fq-I