Avatar uživatele
bolak

Znáte osobně někoho kdo zachránil život?

Nemyslím hasiče, zdravotníky atd. u kterých je zachraňování životů jejich práce/povinnost, ale člověka kterej se k tomu čirou náhodou nachomejt a nedostává za to pravidelnou mzdu.
Doplňuji:
Amie, Terry, nějakej serdceryvnej příběh by nebyl?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě

Upravil/a: bolak

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Damiana, briketka10 před 4333 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ano

Ano, svého tátu. Před cca 10 lety mě pustili z nemocnice a zapomněli mi v ruce vraženou kanylu. Přišel jsem domů, za mnou krve jak z vola, vypadalo to, jak když jsem z nemocnice zdrh… sám jsem si toho nevšim, ještě že si toho všim táta, vytáh ji a ránu ošetřil – kdyby to nezpozoroval, mohlo dojít i k vykrvácení. Nemocnice se nám tehdy písemně omluvila´, ovšem maminka nad tím ucedila, že kdybychom byli podali žalobu, tutově bychom vyhráli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Ano

ano já se sestrou jsme šly od kámošky cestou přes koleje a viděly mezi nima opilce a představte si, jak byl asi těžkej pro nás mladý holky, ale my ho táhly, jak tu řepu za ruce a pak za nohy, no povedlo se nám ho vytáhnout, ale ták jsme se nadřely..
něco mumlal my taky ať nám trochu pomůže, ale nebyl schopnej ani chodit..
tak si myslím, že jsme mu zachránily život, jinak by se druhej den psalo v Pardubkách v černý kronice " na železniční zastávce mezi Pardubicemi a Hradcem Králové se stalo neštěstí, kde byl smrtelně zraněn opilý muž "

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lenka.seda

Ano

Můj děda jednou vzal člověka, kterého přímo před ním srazilo auto a ujelo. a my jsme jednou pracovali na zahradě, a šla okolo taková mladá holka a brečela a držela si ruku. Mamka ji vzala dovnitř a uklidňovala ji (měla velkou tržnou ránu na ruce a nechtěla říct od čeho) a já jsem musela skočit do lékárny pro dezinfekci protože mamka přišla na to, že ji nemáme. Ta holka nám původně nechtěla říct, od čeho to má, ale v nemocnici pak řekla, že se chtěla zabít… Nechápu to. Nikdy bych se nechtěla zabít a už vůbec bych nebyla schopná si rozříznou ruku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Ano

Manželka zachránila život mě správnou diagnózou a včasnou pomocí, jinak bych tu nebyl. Já jsem jako kluk vytáhl z rybníka topícího se špunta, včas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Ano

Doplňuji:
Srdceryvnej nee :).

  1. Skočila jsem v březnu do polovypoštěného bazénu, kam spadlo mimino. Než jsem se k němu vodou dohrabala, byl u něj satrší kluk. Mě bylo tehdy asi 15 🙂
  2. Můj mužský dal 1.pomoc návštěvnici rest.zařízení. Měla infarkt. Přežila :)

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
773038948

Ne

ale třeba se me to jednou povede,))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Ano

Doplňuji:
jako hasič jsem přímo zachránil 2 lidi v ohrožení života po autonehodě.
krom toho jsem ve volném čase vytáhl ženskou z propadlého ledu na rybníce.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fazzz

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Babe

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano

Mnoho mých sousedů zachránilo několik lidí tím, že pravidelně a ve velké míře konzumují bůček. A tak se obětovali pro záchranu idí před smrtí z otylosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Je to plkačka, takže nebuďte skoupí na slovo.

před 4335 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek