Rokio

Znáte osobně někoho, kdo má IQ 130 nebo vyšší?

Člen Mensy ve vašich známých

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, znám se!

Další odpovědi
da ny

Možná ano, ale neím o tom ;)
Člena Mensy osobně neznám… a barbakana s Aleshem ještě také ne :D
Já měla v 17 letech (téměř před 40 lety) jen 120…
🙂

Alesh

já znám barkanana a on mě 😉

Šidlo

asi dva tucty

nežartujem

väčšina vedome odmieta akékoľvek organizácie

Dismas

Jistě, mám IQ 135. Ale v Mense nejsem.

Kelt

Neznám nikoho, ale šokovala mne odpověď Dismase. Pokud má , jak uvádí IQ 135, což asi bude pravda, a přitom některé jeho dotazy, hlavně z oblasti historie a náboženství ukazují na úplného ignoranta, tak si kladu otázku, k čem takové IQ testy jsou a proč bychom podle nich měli někoho posuzovat a škatulkovat. Doplnění obrázků do řady, určit příslušný výraz, číslo a pod, s tím, že nám vyjde nějaký výsledek a podle toho se posuzujeme a srovnáváme s ostatními, se mi moc nelíbí. Stejně se můžeme srovnávat dle fyzických výkonů a pod.

luky.1986

Pracoval jsem v jedne restauraci jako cisnik a obcas jsem mel rezervace od sachoveho klubu. Kdyz clovek vesel do restaurace ani se nenadech a uz jsem ho automaticky posilal do salonku ke kolegum a to jsem ho videl poprve:) Pobavil me kdyz se zeptal jak jsem mohl vedet, na co se chce zeptat. Pak si s usmevem odpovedel sam.. Nojo no, sachysti, jsme proste jini:) Abych odpovedel na otazku:) Znam dva, uz se moc nevidame jako driv,ale to snad s nikym.. Jsou moc fajn, obdivuju jejich znalosti, radi pokecame (bohuzel ne o fyzice, matematice a vubec ne cestine:)) ale nezavidim jim ,,to,, jsem spokojenej se svym selskym rozumem:))))

led

A viete, že neviem? Viac som sa zaujímala o človeka, než o jeho IQ. „Mensa“ ma zaujímala viac v tvare „menza“, to je to čo človek viac využije.
Ale určite mnohí z mojich známych majú aj vyššie IQ, ale sú aj takí s tým IQ na mentálnej úrovni dieťaťa. No pomôžem si, keď som taká?

Viete, kedy sa človek stal človekom?
(odpoviem si sama) Keď sa začal porovnávať s opicou.
Dovtedy mu to bolo šumafuk. A mne tiež!

anonym

Znám,osobně jsem měl 138,ale před dvěma roky.
Barbekjúovi nevěř,jen sbírá body,a lže

gecco

Worióre – tvé IQ je na hranici idiocie – a tvé EQ ještě o kus níž…
Jak ty ses vyhnul ZOO (jako velmi vzácný exemplář) je mi záhadou…
😛

gecco

Led – (Y)
😉

Dismas

Kelt: Kdo říká, že se i v reálu chovám jako idiot?

gecco

Kelt…
😉
Vyveď jej z omylu…
😉