Zlatý

Znáte osobně někoho, kdo ještě teď nemá porculánový záchod a používá kadiboudu?

nejlépe nějakého člověka co bydlí na vesnici
Doplňuji:
Ten porcelán sem myslel obrazně ježišmarjáá, jako kdybyste to nevěděli...

Já právě jedny takový lidi taky znám, kdysi sem k nim jezdíval na prázdniny a hlavně v noci sem měl s chozením na záchod problém. Vždycky sem se bál že jakmile si sednu, tak na mě zespod vyskočí krysa a ukousne mi zásobník. A zas jiný známý, ty měli na chatě sice i obyčmísu, ale vždycky když se mi chtělo, tak ukázali prstem na dvorek a řekli "běž do kadiboudy!". To sem vždycky nechápal, protože vostatní lidi na záchod normálně pouštěli...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

U nás se potřeba vykonává na hnoji. :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Dokonce několik. Všude neni veřejný vodovod a s vodou bývají problémy. U chalup a chat to neni nic nezvyklého
Doplňuji:
Naopak neznám nikoho, kdo má po porcelánový záchod. Všechna tato santitární zařízení jsou z keramiky.

No třeba já! V domě mám koupelnu i WC )ale asi to nebude porculán) a na dvoře je klasická kadibudka. Někdy je lepší jí použít, než letět do baráku, přezouvat se atd.

Stříbrný

Znám dvě takové chaty - to píšu jen o těch, co jsem měla tu čest navštívit.
A pamatuji dvoreček mé prababičky s kadibudkou pod stromem. Soused měl taky - takový nerudný děděk to býval a ten si z kadibudky udělal pozorovatelnu - a ne že koukal tím srdíčkem - zasedl, otevřel dveřě do dvora a monitoroval. Nás děti ta jeho pozice přiváděla do velkých rozpaků :)
Doplňuji:
A našla jsem i někoho, kdo zřejmě vlastnil porcelánový záchod :)) a v inzerátu ho nabízí. Dost nechutné se mi zdá, že předtím ani nespláchl :)
"predam pouzity porcelanovy zachod -1ks predam pouzite umyvadla-2ks..."

Pokročilý

Například my nemáme ,,porculánový" záchod...

Zlatý

Znám,znám,můj strejda-teda něco jako strejda-je to bratr mijí babičky,ale vždy jsme mu říkali strejdo má kadibudku.A bývalý přítel bývalé skorotchýně má na zahrádce kadibudku taky.

Zlatý

No jéje a kolik! Snad si nemyslíš, že tato vymoženost je všude..

Stříbrný

Kdejaká dřevěná chata má kadibudku - pár lidí takových znám, ale domeček s ní netuším, kdo by ještě mohl mít.

můj otec využívá kadibudku na chalupě :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.