sesednizkola

Znate osobne nejakeho exekutora, vymahace ci insolvencniho spravce?

Posledni dobou se pry zvysuje pocet zadluzenych a i diskuzi kde je plno lidi co svuj zivot na leta ovlivneny temito lidmu maji. Napiste o nich nejakou zajimavost, tedy pokud ve svem okoli nejakeho vymahace nebo pravnika ktery umi z 2 tisic vykouzlit 60 mate. Pro priklad, napriklad o umelcich se casto rika, ze jsou roztrziti a bohemove, tak at vime i tady

Odpovědi
Mc Merkurion

… jo,znám,ale žádný takovýhle schopnosti u něj nepozoruju …

zjentek

Jednoho jsem před časem znal. Pak zmizel. Je to v pátrání, ještě ho nenašli.

Hlada

Ano, znám IS. Není ale exekutora bez neplatícího dlužníka! Kdo spotřebovává jen to, na co si vydělá, toho se problém netýká!
Zvyšuje se počet dlužníků – podvodníků, kteří uzavřou mnoho nevýhodných půjček, které nesplácejí a následně požádají o oddlužení. Ke schválení pak pomůže IS, který jim tak ušetří 70% splátek za 60 000 pro sebe. Úžasný kšeft a naprosto legální.