NoNamer

Znáte odpověď na otázku života, vesmíru a vůbec?

Nejlepší odpověď
anonym

Jistě – 42…
😉

Další odpovědi
Kelt

A jaká je to otázka? Je třeba ji správně položit.

Akzeret

Po přečtení otázky mi hned naskočilo, jak jsme kamarádčině malé sestřičce (3,5r) jsme kvůli jejím dotazům vyprávěly pohádku:
Byly jednou dva kamínky, měly se rádi a tak se k sobě přitulily. Přitulily se, udělalo to ,bum´ a vzniklo plno malých kamínků. Jeden kamínek byl nejsilnější, ale ne největší. Měl jenom hodně síly, chtěl hodně dokázat – a tak se pomalu začal měnit na zeměkouli a rostl a rostl. Na Zemi kámen vytvořil opičky, ze kterých vyrostli lidé. Proto bychom si země měli vážit, uklízet ji a neničit ji. Je to totiž ona, která nám původně dala život.

Bude ti to stačit? :D
Příště dotaz upřesni, takhle to jde chápat mnoha způsoby ,)

Mc Merkurion

není ani tak důležitý výsledek (42) jak uvedl mowla,knihu jsem nečetl,film viděl,a ten úřední šiml mě fascinoval > je to vyvěšeno a víc je zbytečné…

Dochy

To jako myslíš odpověď na Zákldní otázku života, vesmíru a vůbec?

zjentek

Ne ..to neznáme ,)

sassan

Už vidím jak ti nějaký nácek radí že ji najdeš v Mein kampf .-)

ivzez

Znám.