Znáte odpověď?

Trochu bombastická otázka:„Existuje smysl života?“ Myslím ŽIVOTA,jako takového, a ne jednotlivce.
A nemusí se to nutně týkat jen lids.bytostí.
Myslím tím i teorii evoluce-tvrdí se v ní,kromě jiného,že"Všechno spěje neochvějně k cíli."

Nejlepší odpověď
nicasca

slyšel jsem několik teorií…,jedna z nich je ,že jsme byli uměle vytvořeni meziplanetární rasou z planety NIBIRU,která obíhá okolo slunce v protiekliptice a její oběh je jednou za 3600let (sumerské texty)),k tomu účelu,abychom dolovali zlato,každých třitisícešestset let přiletí a zlato odeberou..,další teorií je že smysl života nemáme,jsme jen nosiči nějakého genetického kódu,který si předáváme z generace na generaci…,

Další odpovědi
infant

Smysl života je užít si ho.

Zdroj: infant.blog.cz