MonkeyKing

Znáte německé filmy s Vlastou Burianem?

Jsou prý lepší než České – je to pravda? A prý jich natočil víc pro Němce. Proč? Jsou nějaké ukázky někde?

Nejlepší odpověď
annas

V odkazu najdete názvy všech Burianových filmů a rok výroby. Českých filmů natočil mnohem víc. Wikipedie uvádí, že k pěti svým filmů natočil německé verze, které byly s úspěchem promítány v německy mluvících zemích. Vznikly v obdboí mezi válkami.

1. Held einer Nacht
Florian Kerzl
2. Der Adjutant Seiner Hoheit
Adjutant Patera
3. Er und seine Schwester
Spatz Briefträger
4. Der falsche Feldmarschall
Rittmeister Alois Buschek – uncle of Rudi
5. Wehe, wenn er losgelassen
Theobald Haselhuhn

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.imdb.com/name/nm0121512­/&prev=/search%3Fq%3Dhtt­p://www.imdb.com/na­me/nm0121512/bi­o%26hl%3Dcs%26biw%3D992%­26bih%3D701%26prmd%3Dim­vns&sa=X&ei=4tppU­OGqNceg4gS4woD­wDg&sqi=2&ved=0CCwQ7gE­wAQ

annas

Iv, stejný zdroj, jenže já využívám překladač, takže jsem uvedla jen ty německé. Neopisovala jsem, navíc jsem se do diskuze nedívala.

anonym

an., to je taaakova skoda, ze jste neopisovala. ! :((
dovedete si predstavit, jak bych byla pysna, kdyby jste ode me opisovala ? .. to mi ale verte, ze to se nikdy nestane ( bohuzel ) .. . kdyby jste alespon jednou trosicku zalhala a udelala me radost ..
verte mi : u me vas urcite nebude nikdo podezirat, ze by jste zrovna ode me opisovala. ! :)) -iv-

anonym

osobne jsem v nemcine nevidela ..
nevim, jestli vam to pomuze , nasla jsem na :
www.ofdb.de

  1. Zaostrit, prosim (1956)
  2. Es war einmal ein König (1955)
  3. Katakomby (1940)
  4. Baron Prásil (1940)
  5. He Stood at the Till (1939)
  6. Duchacek Will Fix It (1938)
  7. Tri vejce do skla (1937)
  8. Held einer Nacht (1935)
  9. Hrdina jedné noci (1935)
  10. Don't Make Grandpa Angry (1934)
  11. Adjutant seiner Hoheit, Der (1933)
  12. Dvanáct kresel (1933)
  13. Pobocník jeho výsosti (1933)
  14. Inspector General, The (1933)
  15. Ruined Shopkeeper, The (1933)
  16. Anton Spelec, der Scharfschütze (1932)
  17. Wehe, wenn er losgelassen (1932)
  18. Lelícek ve sluzbách Sherlocka Holmese (1932)
  19. Undertaker, The (1932)
  20. On a jeho sestra (1931)
  21. To neznáte Hadimrsku (1931)
  22. C. a k. polní marsálek (1931)
  23. Er und seine Schwester (1931)
  24. Falsche Feldmarschall, Der (1930)
  25. Dieser Stein: Tut-anch-amon (1923)

» Alle Filme mit einer Person namens Vlasta Burian als Regisseur oder Darsteller bewerten