Avatar uživatele
Miroslavst

Znáte nemajetného?

Teď jsem četl odpověď, že důchodce se považuje za nemajetného. Jak je tedy možné, že jim z šuplíku ukradnou třeba i půl mega ti podvodníci, co se chtějí jen napít.
Máta někdo doma jen tak půl mega?
A nebo prý jsou nevýděleční. Tak se podívejte na cedulky příjmající zaměstnance: Příjmu důchodce…
Je tedy nemajetný?
Doplňuji:
Tím nemyslím, že by každý důchodce měl doma půl mega, ale i těch 10tisíc stačí a těch je dost. My žijem od výplaty k výplatě.
O té výdělečnosti bych se dohadoval. Raději zaměstnavatel vezme důchodce než pracovníka, protože ušetří.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, anonym před 5078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Opravdu zajímavá otázka. Je třeba si ji označit. Je to tak na úrovni té otázky o voňavé vagíně.
Doplňuji:
Také jsem důchodce a jak jistě víte dost nemocný. Netajím se zde s tím.
Přesto mírně soukromě podnikám. Co brání těm závistivým aby také podnikali? Ještě chybí názor že beru někomu práci !

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Miroslavste, víte, co je to závist ;) Já půl milionu nemám ani v šuplíku, ani nikde jinde, ale je mi upřímně řečeno jedno, kdo ho má, kde ho má, a až na některé známé výjimky v podobě politiků a jiných hrabalů a zlodějů, je mi jedno, jak k tomu přišel.
Jestli má někdo doma v takovém věku v šuplíku půl milionu asi to nebude tím, ež by měl tak vysoký důchod, ale spíš šetrností dotyčného důchodce.
Důchodce samozřejmě má možnost si vydělávat, ale záleží to i na jeho fyzických silách. Pokud si důchodce přivdělává a našetří si tolik, pak pochopitelně nemajetný není. Ale ani zdaleka všichni na tom nejsou stejně.
Až budete v důchodu, třeba budete taky patřit mezi ty majetnější.
Doplňuji:
Tak zkuste také šetřit, jako oni.

Upravil/a: Nuk nuk

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Všichni jsme hovádka boží, ale zde zjišťuji, že někteří jsou pořádná hovada. Nejprve k těm pracujícím důchodcům. Proč asi jsou přednostně zaměstnáváni? No protože mají nějakou penzi a proto kývnou i na hanebné nabídky a nechají se některými darebáky zneužívat. Zlobit je se třeba na ty „hodné zaměstnavatele milující důchodce“.
Dále pak nechť si každý uvědomí, že se jedná o lidské bytosti, které většinou již jejich rodiče naučili, že utrácet mohou jen do výše příjmů a ctili něco jako šetrnost a skromnost. Další-viz. Slovník jazyka českého.
Nejstrašnější pak je, pokud se někteří pobaví/bože, bože/, když dacan okrade starou bábu. Ještě větší sranda je obrat mrzáky, slepce a mentálně zaostalé.
Na závěr pak poznámka generála Mandela z Černých baronů: chce se mně zvracet!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Důchodce se už naučil střádat. Jenže se odnaučil utrácet. Takový důchodce stačí na to hlídání ve vrátnici. Má za to deset tisíc. Odsedí si to, k tomu má penzi. Mladí, kteří mají síly, mají dvě zaměstnání. Taky je nikde není vidět. Stále nemají čas.
Pobavilo mě toto:
Ve zprávách hovořili o pachateli který zazvonil na babičku. Přišel prý vyměřovat byt. Měl s sebou provázek. Poprosil babičku aby podržela konec provázku u zdi, sám šel po jejím bytě dál a sebral jí několik desítek tisíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Souhlasím s ostatními.Je také rozdíl,kde důchodci bydlí.Mám dvě babičky jedna bydlí ve vlastním baráku,kde zaplatí elektriku a občas drobnou opravu.Je zdrvá jak řípa.Topí vlastním dřevem a neví co s penězi,tak nám je rozdává.Druhá bydlí ve vlastním bytě,ale topí elektrikou,vaří na plynu,platí vodu a bere spoustu léků a musíme jí občas finančně vypomoci.Obě jsou podle vás stejně hnusné majetné důchodkyně,které mají vlastní bydlení?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek