Znáte některé islámské zvyky?

Slyšeli jste o nich ,nebo jste nějaké viděli?
Koukněte na tuhle muslimku,co stojí na rohu.
http://medzicas­.sk/aj-ked-su-islamske-zvyky-odporne-zvyknite-si/
Hezky paní kaká a tady je taky vidět jedna paní moc šikovná.
http://tinypic­.com/player.php?v=30bcy­9i%3E&s=9#.VkrtDb-3LIU

Nejlepší odpověď
annas

Četla jsem např. knihy Bez dcerky neodejdu, Na útěku, takže jsem se seznámila s tím, jací jsou muslimové hrubiáni, jak se chovají k ženám, jaké jsou některé jejich zvyky, světské právo adat, které doplňuje náboženské právo šaria atd.

Asi před 10 lety se moje neteř bláznivě zamilovala do muslima, poznali se na dovolené – dělal v hotelu číšníka. Podlehla jeho slovům ve smyslu „když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají“. Byla v tomto směru naivní, nechtěla věřit, že to není partner .pro Češku.

Samozřejmě, že ji muž týral, její dceru z prvního manželství se pokoušel znásilnit, tloukl ji, když ho viděla s jinou ženou aj. Neteř mu dala asi i 600 000 Kč na opravu střechy v xxx. Za tři měsíce po svatbě i s dcerkou „utekla“ do Anglie. Muž nemůže do této země vycestovat, stejně jako do Německa – měl kdysi problémy s drogami – takže je „nežádoucí“.

Jinak jsou známé „zvyky“ muslimů, které souvisejí s islámským fanatismem. Ty přinášejí smrt … – dvojčata, 2× Paříž atd.. . Až z toho mrazí …

Další odpovědi
dudu

V Turecku jsme pobývali v době ramadánu. Nocovali jsme v hotelu u Pamukkale. Kolem třetí v noci nás probudilo hlasité bubnování. Ráno nám průvodce vysvětlil, že věřící byli takto vyzýváni aby se před východem slunce a celodenním půstem včas pořádně posilnili.
Průvodce Saida v Egyptě jsem zpovídal jak si vybíral manželku, když všechny jejich ženy jsou zahaleny. Sdělil mně, že zde opravdu existuje značná nejistota. Jemu vybrali manželku rodiče a měl údajně štěstí. Manželka je právnička, bydlí v Luxoru a vychovávají tři děti. Velmi se pobavil když jsem mu sdělil, že u nás se podobný výběr jmenuje "kupovat zajíce v pytli. Sám se naučil perfektně česky.
Mnohem méně ortodoxní jsou obyvatelé Tuniska. Ženy se volně pohybují po ulicích a třeba s pokojskou na hotelu bylo možno běžně konverzovat. Jen tak mimochodem vaří tam vynikající kávu, kterou jsme s manželkou vychutnávali mezi domorodci v nedaleké kavárně.

anonym

Ano, znám, ale chválabohu jsem je neviděl na vlastní oči.
Islamisté podřezávají krky, vypichují oči, vytrhávají jazyky…