znáte někoho takového?

znáte nebo máte ve svém okolí někoho kdo je věčně s něčím nespokojený,ne­ustále se mu něco nelíbí,stále jen kritizuje atd a jak se k takovému jedinci chováte?

Nejlepší odpověď
martina1

Můj otec.Někdy mě vytočí,jindy ho ignoruji a většinou mu něco odkývu a udělám si vše po svém,nebo si myslím své.A tchýně,ale to je větší kalibr a ser…mě úplně vším.Není to tak dávno,kdy mi vyčetla svatbu,protože nebyla dle jejích představ,ale podle mne.A to zítra máme čtvrté výročí.

Další odpovědi
mosoj

Znám. Kdyby jenom nebyla spokojená ale ta osoba, když se něco stane náhodou, okamžitě ví kdo nebo co za tím stojí a co se sledovalo. Byť by jenom průvan bouchl dveřmi.
Za minulého režimu byla pomocníkem VB !! Asi jí něco z toho zůstalo.
Nicméně celou dobu jsme dělali spolu v práci
a tak jsem si na to zvykl a komunikujem spolu dodnes.
Doplňuji:
Popelko máte pravdu . Teď jsem to zkontroloval, ale v tabulce to tak není.

ten který je

Ano znám – moje žena.:-D

ReHu

No jéje, takových je. Z nejbližšího okolí to je i má manina. Naposledy mě „dojala“ před 2 hodinami 🙂.
Pokud to je v mezích normy, tak se snažím eliminovat setkání na minimum.
Jen mi to kazí náladu.
Myslím, že je pro každého lépe, vídat se s veselelými a dobře naladěnými lidmi.
Vím, že to nikdo (nebo většina) nemá jednoduché, ale proč si ještě navíc kazit náladu? Když už problémy (raději říkám situace) řešit musím, jde to lépe s úsměvem na rtech 🙂. Vše tak jde lépe 🙂.

cukrar

moje sestra, závist a pomlouvání kohokoliv a kdykoliv, pokud není v doslechu.
Bráním se tím, že jí jasně sdělím, dokaž toto tvrzení, nevěř všemu co se říká..
a nechám jí se svou ženou a tchýní, aby mě klidně zdrbli a pomlouvali ostatní.

Michal

Znám, a ne jenom jednoho člověka.Nechá­pu,proč se lidi takhle užírají.

Zdroj: život učí a to nekompromisně

BIGFOOT

BUMBES A JEMU PODOBNÍ.NEMÁM JE RÁD.

Zdroj: BIGFOOT