M_Petr_M

Znáte někoho s nemocí HIV – pozitivní?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

Osobně ne. Ale vím o slavných osobnostech co na něj podlehly a nebo s ním nyní zápasí. Úpřímnou soustast následujícím (znám jen první dva)

Freddie Mercury: nevázané večírky a sex

„Nejhorší chorobou je nuda. Žít do sedmdesáti by byla nuda.“ Tyhle dvě věty byly životním krédem fenomenálního zpěváka skupiny Queen a styl jeho života tomu také odpovídal.

Anthony Perkins: muži i ženy?

Pravděpodobně neexistuje filmový fanoušek, který by neznal legendární scénu, kdy se v hororu Psycho plíží psychicky narušený Norman Bates s nožem ke sprchující se dívce.

Rudolf Nurejev: i on tajil až do smrti

Rus Rudolf Nurejev se do historie zapsal jako jeden z nejlepších baletních tanečníků světa, který exceloval mimo jiné v Louskáčku nebo v Labutím jezeře. Šest let působil i jako ředitel baletu Pařížské opery a ve svém oboru byl mimořádně uznávaným profesionálem.

Ondrej Nepela: idol žen byl homosexuál

Když se elegantní Ondrej Nepela objevil na ledě, ženy hromadně omdlévaly a drobný Slovák se stal prakticky přes noc absolutním idolem. Když potom získal tři zlaté a dvě stříbrné medaile z mistrovství světa a zlatou medaili ze zimních olympijských her, jeho popularita strmě stoupala.

PS: Pokud vás moje info zaujalo, tak mě potěší váš udělený palec. :)

Zdroj: http://xman.id­nes.cz/mercury-perkins-nepela-obeti-aids-dls-/xman-styl.aspx?c=A120801­_132757_xman-styl_fro

anonym

Ano

… Freddie Mercuryho a další známé osobnosti.

Nuk nuk

Ne

Pominu-li tedy známé osobnosti.

da ny

Ano

Znala jsem, kolegu, spolužáka...... odešel podobně, jako Freddy Mercury…

anonym

Jak je to s tím Charlie Sheenem? Spekulovalo se není to tak dávno, že veřejně přiznal HIV. S jeho způsobem života se není čemu divit. Už jen ta historka jakým způsobem odešel ze seriálu dva a půl chlapa mě vždy fakt rozesměje :D