bolak

Znáte někoho koho přepadl na ulici exhibicionista?

Myslím takovej ten typickej skoronaháč, co najednou rozevře kabát a „tradá“.

A dělají tohle i ženy?
Doplňuji:
Děda Louda: slovo přepadnout má několik významů, v tomhle případě přepadnout jako zaskočit, když už se tu chceme mermomocí tahat o slovíčka

PS: slovo zaskočit má také vícero významů, tak bacha na to :)

Nejlepší odpověď
anonym

Uz je to asi 20 let. Jela jsem na kole k rybniku . Lesem. A slysela jsem praskani vetvicek. Tak jsem se tim smerem podivala a opravdu tam byl tak jak pisete. !
Ja pak strasnou rychlosti odjela od nej pryc.
No, a dneska bych stejnou rychlosti jela smerem k nemu ! 🙂 -iv-

Další odpovědi
Děda Louda

Exhibicionista nepřepadává. Uspokojení mu poskytuje předvádění se. Z neznalosti pak mohou některé ženy reagovat hystericky.
Připadají si asi zaskočeně, překvapeně.

annas

Mám několik osobních zkušeností. Jednou si stoupl takový jedinec na nádraží vedle mne – dal si před sebe aktovku a … já otočila hlavu a uviděla …Dotyčný jezdíl stejným spojem jako já. Příště jsem se mu vyhýbala …

Několikrát při cestě do práce se další muž schovával za keřem v parku, když někdo šel, obnažený vystoupil. .. Dennodenně číhal na studentky – tehdy zasáhla VB.

Ad Bolak, Děda Louda má pravdu – přepadnout má významy: padat přes něco, nebo náhle nečekaně ze zálohy útočit. Měl jste slovo dát do uvozovek.

iceT

Takových jsem za mlada „potkala“ mraky.Jednou jsem jela na kole domů,předjelo mě auto,o kus dál zastavilo na mostku za keřem a řidič číhal.Jak jsem jela okolo,tak se začal předvádět.Jste neviděli tu rychlost,co jsem na kole vyvinula.
Jindy jsem šla do práce a cestu jsem měla do dědiny asi kilometr od města kolem zahrádek a chatkové oblasti.Nikdy tam nikdo nebyl a jednou tam v šáší kdosi „úřadoval“.
Zase jindy jsme si vyjeli na lodičce na Břehuli a taky jsme tam na břehu viděli polonahého chlapa co si „hrál“ s nástrojem.

Ovšem takového,co chodí jen v kabátě a „naostro“ nikdy.

A taky jsem se asi potkala s pánem co má rád malé děti-šli jsem s kamarádkou ze školy(bylo nám asi 7\8)a potkaly jsme pána,co měl ruku v kalhotách a chtěl,abychom si pohladily to co mu z gatí čouhalo.My jsme si ho nevšímaly a šli jsme dál,protože to bylo domů už jen pár metrů.Doma jsem to povykládala mamce a mamka mi hned řekla,že jak se něco takového stane příště,tak mám zalézt někam,kde je hodně hodně lidí a poprosit o zavolání policie.
Doplňuji:
http://www.serial-online.cz/Feno­men/Exhibicio­niste-a-exhibicionistky-kdo-s-koho!.aspx

dost pochybuju o tom,že když chlap někde uvidí obnažující se ženu,tak na ni zavolá policajta…

johana 56

V našem městě se takový vyskytl.Dvě ženy vyděsil,ale u třetí narazil.Jela na kole, když se před ní objevil a odhalil se.Paní seskočila z kola,objala ho kolem krku a vyzvala,ať se činí.Šokovaný muž omdlel,paní zavolala policii.Dostala veřejné poděkování v místním zpravodaji,všichni obdivovali její duchapřítomnost.

fcoop

Znám jednu historku typu věřte-nevěřte.
Paní se vracela v noci domů a v parku na ni vystartoval „odhalovač“.
Dotyčná nezůstala kupodivu ledově klidná,v hlavě zkrat, a ona zařvala do té tiché noci:„Hurá“.Nějak si ty signály popletla.
Dotyčný v panice uprchl.

bolak

annas: I kdyby měl pravdu (což podle mě nemá ☺), pak jediná odpověď kterou zde poskytnul byla ta, že opravil moje chybně zvolené slovo v textu.

Vážně si takováto odpověď zaslouží nejvíce palců? Potom mi nějak uniká smysl tohoto servru.

annas

Bolaku, na to jste přišel sám? Nemám s odpovědí žádný problém?

Stejně jako vy jste neocenil mou reakci na svou otázku, nepřiznal omyl, tak ostatní vyjadřili svůj názor a odpověď Dědy Loudy považovali za správnou.

  1. Pokud jde o význam slova, Děda Louda reagoval správně. Opakuji, měl jste dát sloveso do uvozovek.
  2. Děda Louda uvedl vaši otázku na správnou míru. Navíc přece napsal, když ženu někdo „přepadne“, jak reaguje, i když nebyl konkrétní.

bolak

Sám samotinký.

Doufám že jsem tě tím neohodnocením odpovědi nějak neurazil, nejsi totiž jediná kdo nedostal palec. Já projíždím otázky (a odpovědi) klidně i po týdnu zpětně a hodnotím hromadně. Je to hlavně proto že někdy když pokládám otázku a někdo mi na ni odpoví, tak přesto že odpovídá z vlastní zkušenosti, nemám jistotu že to co říká je pravda, tudíž počkám až jak se to vyvrbí dál, jestli někdo jeho odpověď podpoří, nebo naopak bude oponovat. Jen pro jistotu. :)

Uvozovky používám málokdy, jsem zvyklý na to že si je lidé domyslí. I tady většina tak nějak porozuměla tomu na co jsem se snažil zeptat, takže si myslím že návod Dědy Loudy nebyl nezbytný. Proto se mi také nelíbí že se tu poslední dobou stává zvykem, že někdo položí otázku třeba s pravopisnou chybou a první reakce na takovou otázku je zpráva typu: „Máš tam chybu, nauč se radši psát“. A taková odpověď pak ještě dostane navrch 4 palce. Ano, já přece neříkám abyste s tím názorem nesouhlasili, souhlaste a klidně si i pokývejte hlavou. Je v otázce pravopisná chyba? Je. Ale je taková odpověď pro tazatele užitečná? …