bolak

Znáte někoho kdo žije na Ukrajině? Je to tam skutečně tak jak nám to servírují média, nebo je to úplně jinak?

Můžete se mi zeptat?

Odpovědi
anonym

Média zveličují všechno,hlavně Nova

anonym

Osobně znám ženy uklízející u nás v práci,na situaci se jich neptám

bolak

Jugar: tak to i já znám pár ukrajinců, ale já bych to chtěl spíš z 1. ruky, nezkreslený, pač předpokládám že k vám do práce denně nedojížděj..