Rokio

Znáte někoho, kdo se někdy kouká na televizi, která nemá zapnutý zvuk?

Co si myslíte o tomto chování? Není to divné? A nemyslím lidi s poruchou sluchu.

Podle mě je to velmi neslušné k matičce Zemi, protože danému člověku to nic nepřináší, nebo minimálně daleko méně, a tudíž jeho chování je neekologické.

Odpovědi
vas999

No tak třeba když se člověk dívá na seriál typu Pat a Mat, kde kromě hudby ani žádný zvuk není. Nebo když je v cizině, ve které se mluví jazykem, kterému nerozumí, chce se koukat na televizi tak jako tak.

Pruzkumnik

Neznám
Ale tak třeba se někdo snaží naučit odezírat a nebo už to umí tak se dívá na zahraniční film v originále i když na tv dávají jen dabovanou verzi 😁

Kepuč

Neznám, ale u přírodního dokumentu nebo sportu bych to pochopil…

Jiří Bohumil

Souhlas Kepuč, případně ještě u porna.:-)))

marci1

Znám. TV moc nesleduji. Na některé cestopisy, nebo filmy, ve kterých je nádherná příroda se dívám bez zvuku. Dělá to i herečka Květa Fialová. Mluvila o tom v rádiu. Že si to lépe „vychutná“: http://revue.id­nes.cz/fialova-bin-ladin-je-peknej-chlap-do0-/lidicky.aspx?c=2004M20­7V01A
🙂

led

Choďte do obchodu s TV a budete jedným z nich, divákov bez zvuku…
Ale teraz vážne, veľa ľudí má zapnutý tv len ako akúsi akustickú a video kulisu k inej práci. Prečo tomu tak je, tým sa už roky zaoberajú odborníci, ale dodnes sa nezjednotili v problematike pasívneho sledovania TV…