Kelt

Znáte někoho, kdo se jmenuje Anděl nebo Čert?

Existují filmy s J. Marvanem – Dovolená s Andělem, Anděl na horách a dále Anděl měl hudební pořad, pak je film Vražda inženýra Čerta. Ale znáte někoho, kdo se tak jmenuje?

Nejlepší odpověď
setapouch

Neznám. Ale v Praze jeden Čert žije. Andělů je poměrně dost.

Zdroj: http://www.kdej­sme.cz/prijme­ni/%C4%8Cert/hus­tota/

Další odpovědi
iceT

Čerta neznám,ale Anděla ano.Sice ne osobně,ale podle vyprávění by s k němu hodilo spíš příjmení Čert.

marci1

Znám Anděla a Čertíka. Byla jsem při jejich seznamování a moc jsme se nasmáli. Dobrý den, Ing. Anděl, – dobrý den, Ing. Čertík. Chvíli asi oba nevěděli, jestli si z nich ten druhý nedělá legraci. 🙂

anonym

Zajdu si na matriku a nechám se přejmenovat na tvrdo,protože já chci být taky IN.

Pepa25

Znám osobně jednoho Anděla, je to poměrně časté příjmení (na rozdíl od Čerta). Jinak viz web kdejsme.cz