Kulpix

Znáte někoho, kdo propadl v 1. nebo 2. třídě?

Nejlepší odpověď
quentos

Znal jsem. Dotyčná ovšem na školu kašlala, místo toho lítala venku. Učitelka se vždycky divila, zda snad má doma hlavní slovo nebo co… od konce první třídy jsem ji logicky už nikdy neviděl…

Další odpovědi
Nuk nuk

Měla jsem spolužáka, který s odřenýma ušima prolezl první třídou, kterou tuším už opakoval, a nakonec byl ve 2. ročníku přeřazen na tehdejší zvláštní školu. V jeho případě za to nejspíš mohla kombinace více probémů – měl zřejmě nějaké ty dysfunkce, rodina nic moc, a navíc se s tím tehdy ještě nikdo tolik nepáral.

suaeda

Už je to dávno a nestalo se to přímo v naší třídě, ale jeden rom prostě neprolezl dál. Jak jsem se později dověděl, tak se to u této národnosti tenkrát stávalo často. Dříve museli romové chodit do školy, jinak měli velké problémy.

Jesé20

Ty, protože se ptáš na takové otázky :D