rigormortis

Znáte někoho kdo poslouchá Martina Pohla?

A připadají vám normální? Zapadají do určité skupiny nebo ho poslouchá celé spektrum lidí?
Jen pro info: Martin Pohl je Řezník.

Odpovědi

Ne že bych ho poslouchal, ale všechno od něj jsem si aspoň jednou pustil a jeho Martyho frky na FB sleduji pravidelně, protože miluji černý a morbidní humor .Takový Soudní proces se mě i celkem líbí. :D http://www.you­tube.com/watch?v=_7bOn­B935CM
Normální si připadám. :)

fandosaurus

Znám spoustu lidí,jinak jsou normalní , podle mě je to ted jenom nafouklá bublina,stejně jako minulej rok s Landou…

anonym

Neznám ho a ani nevím kdo by ho poslouchal.Kliknul jsem si na něj až když jsem se dozvěděl o to vyřazení ze Slavíka.
Souhlasím s pořadatelema, protože takovýto hnus není možné pustit do seriozní soutěže.Ale věřím, že spousta mladých ho poslouchá, protože to JE JEJICH DNEŠNÍ SLOVNÍK a to se jim líbí.

RyuzakiKate

Je to alternativní, proto to okolí nechce akceptovat. Musí se to brát s rezervou a né jako televize nova, kdy je podle nich každej hráč počítačovejch her masovej vrah. Kamarád měl znamenitý nápad – pouštět „Zasraný Vánoce“ v nákupních centrech.
Martyho Frky se mi taky líbí, dokážou mě rozesmát jako máloco.
A taky si připadám normální :)

Mc Merkurion

info mi moc nepomohlo,znám akorát řezníka s malým r,ale ten moc nezpívá