Znáte někoho,kdo „neunesl“ úspěch?

Kdo velice vyrostl a z víceméně normálního jedince se stal ředitel minimálně Sluneční soustavy?
Když ho člověk poslouchá,ó Božského,není mu jasné,jak se lidstvo bez něj mohlo obejít.
Ale teď už jsme za vodou,ON všechno vyřeší.....?

Nejlepší odpověď
annas

Ano. Znám. I když na pracovišti, kde se to stalo, se řeší jiné problémy.

Mladou kolegyni si vybral ředitel do funkce jedné ze svých zástupců – kolegové žasli, protože ženu znali jako ne příliš zdatného a zodpovědného pracovníka.

Dej blbci funkci a vymyslí lejstro, stane se důležitým, vyžaduje po jiných to, co sám nikdy neplnil… Proto docházelo ke sporům mezi vedením i kolegy. Pro dotyčnou – zatím vítězství. Druhý zástupce spor s ní prohrál a musel vyklidit bojiště…

Jenže za dva roky nastoupil nový ředitel a brzy zjistil, že není všechno zlato, co se třpytí. Tentokrát se žena musela se svým teplým místečkem rozloučit.

Kolegové si uvědomili, jakým způsobem je „buzerovala“, a proto jí nikdo nechtěl nabídnout v pracovně židli … Odešla. Protože – s čím kdo zachází, tím také schází…

Další odpovědi
ten který je

Znal jsem takového.Byl to jeden kolega v práci.K penězům přišel podle mého ne čistým způsobem.Měl hodně peněz a hodně ženskejch,které po něm šílely.Měl také luxusní auto,které mu bylo osudným.Zabil se ve veliké rychlosti když se střetl s dálkovým autobusem.Naš­těstí sám…

Miroslavst

Tak teď nevím, jestli mluvíš o sobě nebo o mně? :D:D

ReHu

Takového neznám.
Ale znám někoho, kdo je velmi úspěšný ve svém oboru. Vypracoval se vlastní pílí, je tzv. za vodou (hodně) a je zcela normální, milý a příjemný.

Michal

Znám,bohužel.