Znáte někoho, kdo má před jménem tuto hodnost: podporučík, poručík, nadporučík a korupčník ?

Odpovědi
gecco

Ad korupčník – neznám jej osobně, ale prý Fico…
http://byznys­.lidovky.cz/fi­co-je-nejvetsi-korupcnik-na-slovensku-obhajim-to-i-u-soudu-rika-jancura-1qk-/doprava.aspx?c=A150110­_133518_ln-doprava_hm
😉
Pokud jde o vojenské (či policejní) hodnosti a lidi v ćinné službě, pak osobně znám jen jednoho pplk…
😉

suaeda

Během odsloužených vojenských let jako záklaďák,i záložák jsem podobné hodnost všechny viděl. Až na jednu – korupčník. Usuzuji, že tato hodnost vznikla až po revoluci a na rozdíl od ostatních se nenosí viditelně na nárameníkách.

anonym

gecco, už je vyčerpané hodnocení u tvé odpovědi, ale i tak ti dávám bod!

gecco

😉