salsa verde

Znáte někoho kdo má opravdu velmi neobvyklé povolání?

Nebo snad vy sami máte takové?

Nejlepší odpověď
nabubindes

Co se „dnes“ dá považovat za neobvyklé povolání??? Tak rychle jsme se přizpůsobili, že mi připadá vše jednoduše normální a nic mně nenapadá. Kosmonaut? V armádě jsem se setkal s Remkem… Můj kamarád je MVDr.možná to není extra neobvyklé povolání, ale zajímavé je, má nádherný vztah k zvířatům i lidem, zvířatům rozumí, zvíře si neřekne co mu je, on však tvrdí že ano. Vždy ho se zaujetím pozoruju, asi slyší a cítí víc než ostatní. Tak trochu mu tiše závidím.

Další odpovědi
anonym

podle toho co je to neobvyklé zaměstnání,znám jednu malířku,grafič­ku,i hrobaře

anonym

Jednoho – představte si,že je placený za hledání normálních,ne příliš tupých lidí. Něco jako statistika.
Minule mi říkal,že práce je to sice zajímavá,ale protože je placený od kusu,moc si nevydělá.Tak prý asi bude končit.

elektrikář

Stalo se mi v práci přišel k nám člověk, řekl mi já jsem Cvrček a jdu sem na mravence. Musel jsem se tvářit dost divně. Tak mi to přeložil.Já jsem pan Cvrček jsem z deratizace a jdu sem sříkat proti mravencům.