Avatar uživatele
bolak

Znáte někoho kdo má nesnetiselnej smích?

Někoho kdo místo smíchu chrochtá, kdáká, zakuckává se nebo vydává pisklavý zvuky jako pětiletá holka?

Jak to řešíte? Přestali ste před ním vyprávět vtipné historky? A ví o tom takový člověk sám, že se směje jako slepice? A pokud ano, nevadí mu to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Damiana, anonym před 4281 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Znám

Doplňuji:
Smích ostatních neřeším – hezčí než kdyby se smáli všichni stejně. A navíc můj smích se občas podobá kachnímu kváčání, tak co řešit.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ar

Znám

Jednoznačně Jack

http://www.you­tube.com/watch?v=6Sr8TWv­_mj0

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Znám

K naší kadeřnici chodí jedna zákaznice,která má šílenej „ječák“ jen když mluví,natož když se směje.Když zaslechnu že přišla,tak říkám „Ježíšmarjá zachraň se kdo můžeš!“ Máme totiž nejmíň 2 hodiny o „zábavu“ postaráno!
Doplňuji:
Většinou to vyřeší kadeřnice,že si k sobě do místnosti zavře dveře.

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Znám

Znám,ale nevadil by mi jakýkoliv smích z tebou vyjmenovaných,je­diné co mě dostává tak afektovaný smích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Znám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Znám

Mé těžko popsatelný smích, podobný snad řehtání koně. Nemusí se před ním nic ani vyprávět. Směje se rád, šasto, a většinou jenom tak sám sobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Znám

Romana Ondráčka z Těžkého Pokondra.
Jako když rohaté domácí zvíře vykonává malou potřebu na plochou kovovou desku…
Směje se hodně, směje se rád, směje se skoro všemu.
Ten, když to rozbalí, není úniku. Ale v jeho prospěch: Já jsem asi nějak ujetá, nebo co, protože mě se to jeho hýkání dost líbí a rozesměje se zaručeně vždycky. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek