bolak

Znáte někoho kdo má nesnetiselnej smích?

Někoho kdo místo smíchu chrochtá, kdáká, zakuckává se nebo vydává pisklavý zvuky jako pětiletá holka?

Jak to řešíte? Přestali ste před ním vyprávět vtipné historky? A ví o tom takový člověk sám, že se směje jako slepice? A pokud ano, nevadí mu to?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Znám

Doplňuji:
Smích ostatních neřeším – hezčí než kdyby se smáli všichni stejně. A navíc můj smích se občas podobá kachnímu kváčání, tak co řešit.

Další odpovědi
Ar

Znám

Jednoznačně Jack

http://www.you­tube.com/watch?v=6Sr8TWv­_mj0

hanny 2

Znám

K naší kadeřnici chodí jedna zákaznice,která má šílenej „ječák“ jen když mluví,natož když se směje.Když zaslechnu že přišla,tak říkám „Ježíšmarjá zachraň se kdo můžeš!“ Máme totiž nejmíň 2 hodiny o „zábavu“ postaráno!
Doplňuji:
Většinou to vyřeší kadeřnice,že si k sobě do místnosti zavře dveře.

iceT

Znám

Znám,ale nevadil by mi jakýkoliv smích z tebou vyjmenovaných,je­diné co mě dostává tak afektovaný smích.

led

Znám

Drap

Znám

Mé těžko popsatelný smích, podobný snad řehtání koně. Nemusí se před ním nic ani vyprávět. Směje se rád, šasto, a většinou jenom tak sám sobě.

Damiana

Znám

Romana Ondráčka z Těžkého Pokondra.
Jako když rohaté domácí zvíře vykonává malou potřebu na plochou kovovou desku…
Směje se hodně, směje se rád, směje se skoro všemu.
Ten, když to rozbalí, není úniku. Ale v jeho prospěch: Já jsem asi nějak ujetá, nebo co, protože mě se to jeho hýkání dost líbí a rozesměje se zaručeně vždycky. 🙂