fcoop

Znáte někoho,kdo létal,létá,nebo by určitě létat měl – na Petrovy kameny?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

První čarodějnicí byla v 17. st. žebračka, která darovala koze hostii, aby dojila. Z obavy o potrestání nařkla i další ženy, které se pak ve vězení doznaly, že obcovaly s ďáblem, létaly na Petrovy kameny na vidlích, zpívaly a dávaly si posvěcené hostie do bot. Inkviziční procesy na Šumpersku.

Možná že dnes do této oblasti létají i další čarodějnice, ale o tom nevím. Jenže tresty nejsou zřejmě tak kruté – neplatí smrtí.

Nevím, zda jsem zase „nenaletěla“.

Další odpovědi
www

Ano

Tam jsem každej rok a vidím se tam se všema bejvalkama 😁
Chceš na bidlo?

aramah

Ano

Sebe, každý rok 30.dubna odlétám abych si zachránila kůži…:)

GM

Ano

venkovan

Ano

Mnoho druhů hmyzu, ptáků které živí v horském pásmu. Potom listí, tráva, prach apod.
Kdo by měl létat – nestačí na to tyto webové stránky. Jen k tomu létání – smysl by to mělo, aby ti co bych rát tam viděl létat létali těsně nad kameny a občan tam třeba pomocí násady od krumpáče mohl trénovat odpal míčků.