Petr__

Znáte někoho, kdo si dal vysoké množství psychedelik, a přesto zůstal ateistou?

Nejlepší odpověď
briketka10

Úplná blbost :(

Další odpovědi
Drap

Nelze odpovědět na nesmysl. Podle mne neni v tomto žádná souvislost.

klumprt

Ne, ale slyšel jsem o pár lidech, kterým po aplikaci psychedelik nevratně přeskočilo.

quentos

Chcete snad říct, že po aplikaci psychedelicky působících drog se ateista okamžitě obrací na víru??
Takže zase generalizace? K takové by se nikdo neodvážil.

ReHu

  1. Neznám nikoho, kdo by si dal vysoké množství psychedelik. Jak vysoké množství myslíš?
  2. Jak to spolu souvisí?

jáára

Jo!
Mišuse.
Si stavěl v obyváku sluneční hodiny z mouky. už sem o něm pár let neslyšel.