bolak

Znáte někoho, kdo ještě dnes používá slova jako „heršvec“, „krindapána“ a „jejdanánky?“

Otázku jsem ukradl, takže bych se chtěl rovnou zeptat, vztahuje se i na tohle klausova amnestie?

Nejlepší odpověď
annas

Jejdanky, u nás se nepoužívá výraz heršvec. Ale Hanák by rovněž řekl: :pro krindapána či prokristpána, krást se nemá …nelze spoléhat ani na další amnestii:-))

Další odpovědi
www

Znám z okolí jednu postarší „nóbldámu“, která říká jejdanánky a tváří se u toho jako patnáctka. Ale nesmí se zhasnout. Pak se totiž její slovník radikálně mění 😁.

Drap

1, znám
2,amnestie se na toto nevztahuje

anonym

http://tayani­ta.blog.cz/1011/pou­ziva-jeste-nekdo-slova-hersvec-krindapana-a-jejdananky

bolak

Drap: a který z nich, a kdo? trochu to rozveď :), z těch tvejch anone odpovědí se vždycky cejtím takovej jako nenaplněnej…

anonym

tady .. na odpovedich Klaus amnestie neudeluje … tady je udeluje nekdo jiny !! vy popleto .. !

bolak

hele, tak zkouška rohlasu vyšla, koukni se :D :D

…pořád slídí, pořád googluje :))…nepoučitelnej..

annas

  • ))