Avatar uživatele
Rokio

Znáte někoho, kdo je závislý na vzdělání?

Myslím závislost na tomto principu: Takový člověk chce pořád studovat, aby si prodloužil studentský život a nechce pracovat, protože ho to nebaví. Tento typ člověk klidně bude studovat do čtyřiceti i do vyššího věku jen, aby nepracoval.

Takový typ člověka jsem například já. Já budu chodit do školy většinu svého života, protože práce mě moc nebaví, což jsem okusil např. na brigádě na pozici operátora výrobní linky, skladníka a kvalitáře (pozn: Tyto druhy práce jsem nedělal najednou, ale postupně jsem v práci povyšoval časem).

poznámka: A nejsem příživník. Rodině každý měsíc dávám 5.000 korun, abych zadarmo u nich mohl bydlet + si hradím veškeré školní výdaje.
poznámka2: Mé příjmy netvoří jenom důchod, ale i investice a příjmy z internetového podnikání.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 2705 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Znám lidi, kteří jsou svým způsobem závislí na nových informacích a stále něco studují. Při tom ale mají svou práci a živí se tou prací.
Pokud ty budeš chodit do školy do 40 nebo déle, kdo ti bude platit školné, živit tě a platit další platby?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… " A nejsem příživník…" >>> JSI !!! … na ten tvůj důchod ti přispívaj všichni ostatní pracující a ty máš ještě tolik drzosti říct veřejně „Já budu chodit do školy většinu svého života, protože práce mě moc nebaví“ >>> promiň, silně mi to připomíná jednu menšinu (ta teda ale nechodí do školy) >>> měl by jsi se nad sebou zamyslet >>> dáváš jim na bydlení + hradíš školní výdaje a co jídlo, kdo ti ho platí? …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek