bolak

Znáte někoho kdo dělá dobrovolníka v nemocnici? Jak to přesně funguje a probíhá?

Myslím takové ty lidi co ve svém volném čase třeba předčítaj starcům upoutaným na lůžku noviny nebo si hrajou s nemocnejma dětma na onkolog. oddělení.

Nejlepší odpověď
venkovan

To záleží na jednotlivé nemocnici. Nejlepší je si tam zajít a zeptat. Když, tak v Motole v Praze mají dost zkušeností. od dětského oddělení až pro pavilón dlouhodobě nemocných.