Bumbes

Znáte „nekecej!“

Je to alternativa na „nikdo není dokonalý“ Jirky Krampola
http://www.stre­am.cz/kategori­e/163-nekecej

Nejlepší odpověď
annas

Děkuji za odkaz. Neznala, zhlédla, divila se. Titulek sedí – várka neuvěřitelných odpovědí na vědomostní otázky …

Další odpovědi
quentos

jj, Tomášové nemaj chybu ;{)>

anonym

Někteří lidé jsou dost těžce uvěřitelní.

Gweryl

nekoukala jsena odkaz, ale předpokládám, že to bude to všichni jsme dokonalý..to je supr scénka

Ewush

Sleduji to snad od té doby co to na streamu spustili :) Člověk se aspoň občas něčemu přiučí.

Vicki

Tak to nemá chybu:-).