Kozub

Znáte někdo WIX, je možné si po vytvoření webu ho zakoupit bez reklamu ??

Chci si udělat jednouduchou web stránku přes web wix.com. Jde nějak po vytvoření si jednorázově koupit ten web/šablonu, aby tam nebyly reklamy a tak ?? hosting mám vlastní.

Odpovědi
anonym

neplat za webky, jdi na webgardenzone.cz a tam to máš zdarma, sice tam jdou vkládat jen omezeně html kody ale tak psát se tam dá taky něco :)