EliškaG

znáte někdo tuto stránku?

znáte někdo tuto stránku: http://www.vel­ka.zlutasova.cz/
mělo by se jednat o odborníky na psycho analýzu atd… Nevím však zda to nejsou jen nějací podvodníčci nebo tak něco. Nebo zda nemáte s touto stránkou nějaké zkušenosti atd… díky za rady
Doplňuji:
doplňiju, nenašla jsem tam žádný kontakt na majitele stránek atd…

Odpovědi
Sůwa

Tuto stránku znám a velice ji chválím. Vyzkoušela jsem jeden z kurzů, který mi pomohl vyznat se ve vlastních prioritách a nastavil mi zrcadlo mnohem lépe než psycholog. Mohu vřele doporučit, majitel stránky mne zas tak moc nezajímá 🙂

Orange

Kontakt: WebSoftwarové aplikace, Ing. Zdeněk Peterka, Nový Ples 123, 55101 Jaroměř, IČ: 18942601, e-mail: info@zlutasova.cz

Úplně dole…

anonym

s ohledem na „slunickovy obsah“ te stranky chapu ze za nej nikdo nechce nest odpovednost. … pokud neuvadi zadny kontakt, budou to nejspis podvodnici a protoze meli prilis mnoho stiznosti, mozna i reklamaci, radeji ho dali pryc. Je to jasne varovani.

WebSoftwarove aplikace urcite neni provozovatel tech kurzu, ti jenom delali ty stranky.

Emefej

Doména je od 30.4.2010 zare­gistrována na: Zdeněk Peterka, Nový Ples 123, Jaroměř, e-mail: zdenek@psyx.cz