megahit

Znáte někdo tuto skladbu nebo jejího autora?

Několik let pátrám po názvu nebo autorovi této skladby. Běžela také minulé Vánoce k upoutávce tuším na pořad Miroslava Donutila.
Díky za jakoukoli stopu
Doplňuji:
ještě ta skladba :o)
http://www.you­tube.com/watch?v=YB­W76sSrxoQ

Nejlepší odpověď
ten který je

Existuje jakýsi program který analyzuje interpreta.Nevím to určitě,snad program track ID.Možná poradí někdo povolanější.Jinak pěkná skladba-bude se mi dobře usínat po mém špatném dni.Skladba mi ted zní v hlavě.