Peter Kus

Znáte někdo termální koupaliště na Slovensku Velký Meder? Je vhodné i pro rodiny s dětmi?

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud nemáš na mysli batolata, pak ano…
😉
Děcka už tak od 3 let tam nemají problém.

Další odpovědi
suaeda

Jezdím tam každý rok. Voda není příliš agresivní. Je lehce zásaditá a obsahuje hodně sodíku. V areálu je více komplexů. První vnitřní bazén o hloubce cca 60 – 80 cm teplota 28°C. Další bazén s hloubkou cca 80 cm napůl uvnitř a napůl venku teplota 38°C, kde jsou různé masážní trysky. V zadní části je výborný mělký bazén s atrakcemi pro děti s hloubkou 20 – 60 cm a teplotou cca 34°C. Venku je další bazén s hloubkou cca 100 cm a teplotou 34°C. Všechny tyto bazény jsou vyhřívané a přístupné i v zimě. Pozor občas má nějaký komplex odstávku s opravou. V letní sezoně jsou ve venkovním areálu přístupné další bazény jak pro děti tak pro dospělé.
Doporučuji se podívat na tyto stránky a případně se zeptat na odstávku vnitřních vyhřívaných bazénů.
http://www.ther­malcorvinus.sk/
Ceny ubytování v apartmán v soukromí cca 10 E, v hotelu pro 1 osobu se snídaní a večeří 35 – 45 E.

led

Chodia tam aj deti, ubytovanie je v obci mimo samotného areálu kúpaliska.
Bližšie na stránke Termálneho kúpaliska
http://www.ther­malcorvinus.sk/

Luxx

znám, pořádáme s mamkou už 5 let zájezdy do V. Mederu a Györu, cca co čtvrt roku.. pro naši rodinu a známé..
pro děti je v Mederu bazén s atrakcemi zvlášť.. v Györu se mi osobně líbí o mnoho víc, ale zase tam není takový bazén pro děti jak v Mederu