gecco

Znáte někdo „pánskou čokoládu“?

… schwarze herren schokolade", „pour messieurs“…
😉
Včera jsem si jednu koupil (ač nejsem ´čokoládovej´), zaujal mne obal a právě nápis (název), minimálně 60 % kakaové sušiny mne neodradilo…
Ale nikde ve složení není uvedena viagra a nebo aroma slivovice či příchuť piva…
😉
Nevíte někdo, v čem spočívá ´pánskost´ této čokolády?
Nebo – lépe – je mezi námi pán, který už něco takového jedl?
_____________­________________________­____
Tak jsem ochutnal – jedlé to je, ale znám chutnější čokolády (třeba zmiňovaný Lindt >85 %)…
😉

Nejlepší odpověď
annas

Třeba si výrobci uvědomili, že „hořká čokoláda posiluje u mužů schopnost erekce. Alespoň to tvrdí časopis Men´s Health. Hořká čokoláda s minimálním 50% obsahem kakaa obsahuje rostlinné látky, které vyvolávají rozšiřování cév. Stačí na to 50 gramů čokolády denně.“
http://www.co­komuzeum.cz/za­jimavosti/coko­lada-a-zdravi

V několika německých stránkách jsem našla toto:

Tato čokoláda má sehrát roli při šíření tmavé čokolády v Německu. Čokoláda mléčná (obliba žen) je s vysokým obsahem cukru, dobrota, není kvalitativně špatná, ale není tak aromatická jako tmavá čokoláda. .

Už od počátku 20. století se řešilo, aby muži měli svou čokoládu. Takže tato čokoláda je „kult výrobek“.

http://www.alle­magne-au-max.com/forum/cho­colat-pour-messieurs-pour-dames-stollwerck-sarotti-vt5998.html

Chtěla jsem si u nás koupit německou čokoládu Ritter, ale nejvyšší obsah kakaa byl 50 %. Nevím, zda se třeba v Německu prodává s vyšším obsahem. Takže ve zmiňované čokoládě je víc pocent kakaa.

Kupuji si u nás 70% čokoládu Lindt nebo Carlu, i když nevím, kterému pohlaví je určená. 🙂

Čokoláda má obdélníkový tvar, jak je možné vidět na fotografii.

http://seenthis­.net/messages/45171

Další odpovědi
Agneta

Znám…není dostatečně kvalitní – s >jen< 60% kakaa. Je to laciný šmejd – a špatně sestavený (v poměrech cukru atd.).

Milovníkům čokolády mohu doporučit:
Lindt* nad 70%:D > 85%ní vyrábějí ve dvou hořkostech > normál a mild, dále ji doporučuji v 90%, a je možno si špičkově pochutnat na 99% – mluvíme stále o té stejné kolekci od Lindtu – ta se bere kolem plátku 70%ní – až 85%ní (nad a pod plátek). Ta 99%ní je totiž tenší, a má jen 50g.

*)neboť je snadno k dostání

anonym

Pokud je vyrobená ve tvaru ňader nebo jiného orgánu, mohla by čokoláda působit pro slabé jedince jako afrodiziakum.

ten který je

Pozor na to! Čokoláda bude obsahovat Yohimbin,tak at nesníš najednou celou čokoládu.To je jako bys vychlastal litr tekutého clavinu na ex. DDD
P.S.Znám to jen z vyprávění.;-)
http://revue.id­nes.cz/chut-na-sex-povzbudi-priroda-i-bez-chemie-ffu-/lidicky.aspx?c=1999M22­4V01B

lexx

v ničem. pouhá obchodní finta, marketing…jo a když to náhodou sežere ženská – narostou ji…bicepsy a vousy

Emefej

Neznám, v životě jsem o tom neslyšel.

suaeda

Také jsem tuto novou značku neviděl. Rovněž dávám přednost kvalitní čokoládě s vysokým obsahem kakaa. Bohužel v našich supermarketech mizí z regálů a jsou tam hlavně nekvalitní přeslazené šmejdy z náhražek, které kakao ani neviděly. Navíc např. Milka koupená u nás není jako Milka koupena v Rakousku. U nás se prý přizpůsobuje receptura našim chutím. Prostě se do všeho dává kvanta cukru.

briketka10

No pfůůj

anonym

Briketko: http://img.cz­.prg.cmestatic­.com/media/ima­ges/600x338/Jan2014/1607­826.jpg?d41d

anonym

Třeba rozpustit, namazat, dát ochutnat… http://vtipy.kom­pletne.cz/11-o-romech/11-cokolada/

gecco

TenKterýJe – složení Yohimbin neslibuje…

  • kakaová sušina (>60 %)
  • kakaové máslo
  • sušená syrovátka (mléčná)
  • sojový lecitin
  • aroma

A klasika pro alergiky – může obsahovat…
😉
BTW – co je to clavin?

Agneta

Kup si 99%, a dej na ten (-slabý,–je tenší) plátek 85%, příp. pod taky…:D
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♫♫­♫♪♪♫♪♫♫

Agneta

https://www.lin­dt.de/produkte/mar­ken/excellence/ex­cellence-99/

marci1

Vtipné ! Díky. 🙂

ten který je

Zadej do gooooooglu a uvidíš.D

gecco

Barbakane – ne, je to prostě zabalená plochá ´tabulka´ – nevím čeho, ještě jsem si to netroufnul rozbalit…
😉

anonym

Gecco, tos neviděl plochou holku? 😁

gecco

A myslíš, že takový lisujou do papírovejch obalů?
😉
A kruci, já ji dal do lednice vedle naloženejch stejků a slušně zralého sejra – že ona se rozbalí a sežere mi to?
😉

briketka10

To by se Ti tak líbilo 😁 😁