Simon

Znáte někdo osobně Mistra Káju?

Znáte někdo osobně Karla Gotta?Je takový jako v televizních obrazovkách?U­držovaný,chytrý,hod­ný,galantní???

Nejlepší odpověď
anonym

Osobne znam jenom Maju a ta je stejne krasna chytra a udrzovana jak pred lety.

Další odpovědi
anonym

Na to mohu jen odpovědět:bylo by skutečně velmi fain, kdyby takový opravdu byl.Znám jej ještě z dob normalizace a vím jaké oběti již tehdy přinášel i velmi nefér k druhým jen aby se stal slavným.Byla jsem ještě malá a tak veškeré informace jsem přejímala od svých již tehdy dost slavných rodičů.Názor mnohých není na něj kladný,protože lidé mají paměť a nezapomínají na nešvary toho či druhého tak dnes pojmenovaného V.I.P.---zaj-po

Zdroj: znalost

led

Je to človek s vlastnými chybami a prednosťami. Len ako umelec je viac vidieť.

DusanOrlik

To se musíte zeptat jeho manželky (Ivany Gottové) :D

  • No taká blbá odpověď,mám vtipnou a vy jí ještě hodnotíte…Vy jste ****!!!

annas

Orlíku, víte, že ode mě dost často dostanete bod. Ale proč pořád remcáte.