Wortygen

Znáte někdo nějaký natáčecí prográmek do her , se kterým mi ve hře neklesnou FPS? ;)

Nejlepší odpověď
badisko

bandicam .....problem je ale ten ze free verze ma pri nataceni videi v obraze vodoznak…coz neni az tak velkej provlem kdyz vezmu v uvahu kvalitu programu…

Další odpovědi
huxa

neklesnou ti FPS se střihovou kartou. Jestli si dobře nastavíš třeba fraps, tak FPS ti také moc neklesnou