škubánek

Znáte někdo nějaký film, kteří sledují puberťáci? díks :)

Doplňuji:
doufám že to není takový problém aby jste mi odpověděli!!

Nejlepší odpověď
annas

Zkus si projít odkazy.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=p%C4%9Bkn%C3%A9+fil­my&sa=Vyhledat

Další odpovědi
IK

film který se mi taky líbí…jako že ne všechno se dá

briketka10

Zase ona!, Zkus mě rozesmát, John Tucker musí zemřít, Hon za svobodou, Šílená/Krásný, Jak na holky, Ženy v pokušení, Ramona, Domácí mazlíček, Pusinky, Rebelové, Na vlásku, Rande s hvězdou, Deník nymfomanky, Super náhradník, Andělé a panny, Sex ve městě1/2, Adam a Eva, Poslední píseň, Divoké kočky, Šílený rande, Čtyřicítka na krku, Stále a navždy, Zbouchnutá, Blázinec na koleji 1, Blázinec na koleji 2, Láska nebeská, Marná lásky snaha, Vezmi mě zpátky,on je fakt boží,

nevím jestli jsou všechny přímo pro puberťáky snad jo..stačí ??

Děda Louda

Problém není odpovědět, ale přeložit tvůj dotaz do lidštiny. Příště zkus psát česky.