shannen

Znáte někdo nějakou sektu či společenství ve vašem okolí? O koho se jedná a kde přibližně?

Teď nemám na mysli běžné křesťanské nebo jehovistické spolky.

Odpovědi
venkovan

Společenství – těch je okolo mnoho. Jedni zmagořili do starých aut, další zas myslivosti, jiní do ekologie. Nejhorší je společenství „neviditelné ruky“ – ti společně konzumují králíky, prasátka, slepičky, kachničky, husičky, … aniž by je alespoň jednou nakrmili nebo uklidili. Ale těm co se o zvířátka starali alespoň do chlívku napíší poděkování, že jim je vykrmili.

BANAN93

No občas tu zazvoněj Jehovisti ..... přemýšlel jsem že jim řeknu „Zdravím vás vítejte v mém sálu království“ :D by asi čuměli