MichaelaM

Znáte někdo nějakou dobrou střední školu grafickou? (na poloze nesejde)

Jsem ztracená v takovém množství škol.. Pokud o nějaké dobré škole víte, moc by jste mi pomohli!
Budu vděčná za jakýkoliv tip!:-)

Odpovědi
briketka10

SPŠG v Praze
Doplňuji:

Vyšší odborná škola grafická a Střední průmyslová škola grafická (též Střední průmyslová škola grafická v Praze, v minulosti Státní grafická škola, lidově Helichovka) je pražskou střední a vyšší odbornou školou jediná grafická škola
u nás.

vertigo

Kdekdo se neustále ztrácí…
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-nekdo-z-vas-nejakou-dobrou-stredni-skolu-grafickou-poloha-neni-stanovena