gecco

Znáte někdo Merlin klub v Olomouci??

Dneska jsem tam ‚nasýsnul‘ (prozatím) – a byl jsem mile překvapen…
😉
__________________
Annas a Quentosi, prosím, neopravujte mi tu ‚hrubku‘, tohle by měkké „i“ nezvladlo, dekuji…
😉

Nejlepší odpověď
Luxx

joo, ten znám, hned za rohem jsem bydlela v prváku na VŠ
byla jsem tam jen jednou, moc mě to tam neoslovilo

Další odpovědi
iceT

Znám, ale byla jsem tam jen jednou a to ještě před pár lety. Hezký to tam měli.
Lamalam,vyhlášeným klubem v Olomouci pro gaye a lesbičky je DIVA bar, Merlin je myslím lepší hospoda, protože do gay klubu by můj přítel asi nešel.

anonym

Není to nějaký název bordelu? 🙂 Ne, neznám!

Lamalam

Slyšela jsem, že je to vyhlášený gay klub. Jaké to tam bylo? Prozraď nějakou pikantnost.

NelieM

Vím kde to je, ale nebyla jsem tam.. Byla jsem v Divě a stačilo mi to :D

gecco

Lamalam – jedna ´pikantnost´ mne napadla – ale spíše obecná…
Je zajímavé (až včera jsem si to uvědomil), jak moc je modus operandi některých lesbiček podobný (až týž) tomu mužskému – od přátelského poplácání po rameni na znamení ´spřízněného´ souhlasu po ´rozdělení´ na horňáky a dolňáky (tedy horňačky a dolňačky)…
😉

gecco

Lamalam – spíše lesboklub…
😉
Ale to jsme zjistili až po delší obě, až už nám to bylo fuk…
😉
Pikantnost? – no, tráva voněla až na chodník; holky tam byly i hezký – a když se koukáš (chlap) na ´nevyprovokovaný´ striptýz, je jedno, že je to lesba; kluci (kromě nás tří, výhradně hetero) tam nebyli…
Olomouc se od dob mých studií změnila…
😉

gecco

Bordel?? – neeeneee – tam (tady) delaj pořádek holky…
😉

annas

Pane, vaše přání je mi rozkazem.:-))

gecco

Děkuji prevelice, dobrá vílo tohoto webu…
😉

annas

🙂