koník.

Znáte někdo mapy které zobrazují podrobně kempy po Evropě? Rakousko, Itálie, Francie

Velice by se mi hodil nějaký odkaz na takovéto mapy. Jinak je spousta stránek přímo o kempech, ale to není propojený s mapou (nebo hodně hrubou) a celkové vyhledáváí kempů je dosti obtížné.(vybrat kemp-najít kontakt-na mapě zadat adresu-zjistit, že je kemp nevyhovující svojí polohou-hledat jiný kemp:takovýto postup je úmorný.
Díky všem

Odpovědi
vertigo

A co tohle?
http://gitt.us/448568

Na internetových stránkách www.bordatlas.de je možné stáhnout všechna místa z katalogu jako body POI do různých značek GPS navigací a do programu Google Earth.