kefud

Znáte někdo levné polykarbonáty?

Zdravím vespolek, nakupovali-li jste v e-shopu Levné polykarbonáty PLEXINEXT a zaplatili jste zálohu předem a zboží jste neobdrželi, jak jste celou kauzu řešili?

Děkuji všem, kteří se svými informacemi a radami přispějí k zdárnému vyřešení kauzy, včetně případného vrácení peněz.
kefud.

Odpovědi
Drap

Je jedno co na e-schopu nakupuješ. Pokud zaplatíš a zboží nedostaneš ve stanoveném termínu, je jen jedna rada. Trestní oznámení.