nuficek

znate nekdo jirku plincnera z prahy 8

Hledam neuspesne velmi dobreho kamarada ktery se pred mesicem prestehoval pravdepodobne za Prahu

Nejlepší odpověď
kropitko

A co třeba kouknout na Spolužáci.cz, pokud víte kam chodil do školy, tak by tam mohl být uvedený kontakt(telefon, e-mail, apod.). Nebo jsou i další sociální sítě.

Další odpovědi
venkovan

Neznám, ale na bývalémúřadě by měli mít adresu trvalého bydliště kam se přestěhoval. otázka je, zda ho poskytnou.
Pokud je to dobrý kamarád, tak se snad ozve sám?

rosinka

Zkuste jeho údaje zadat na www.rzp.cz, živn. rejstřík, jestli podniká, jeho adresa tam bude.

briketka10

a co Pošta pro Tebe na Čt1 ? ten pošťák tam najde skoro každého, ale já bych do té televize nešla, jen bych tam zkusila napsat jeho nacionále..