Kric.ouwner

Znáte někdo Free program na skládání hudby ???

Jde mi o jednodušší prográmek jen tak na skládání si vlastní muziky jen tak pro radost …
Doplňuji:
Co ??? , nikdo nezná ?

Nejlepší odpověď
anonym

Ten sice neznám, ale vnucuje se mi zde souvislost s dotazem o „náhražkách“ – to nedokážete nic složit sám a čekáte, že to udělá za Vás počítač? A za co potom taková tvorba bude stát? Já vím – píšete sobě pro radost. Ale přece, stojí to za zamyšlení.
V tomhle směru jsou dost dobří klubru, který se tu ale už skoro měsíc neukázal a taky hlada, který sem poslední dobou taky chodí tak, že má „docházku jako noty na buben“. Něco by mohl taky tušit Michal Kole. Možná zkuste některého naťuknout interní poštou.

Další odpovědi
akvidzerp

Já znám Windows music maker,je to s ním jednoduchý a zábavný a je zdarma…

kelley

Přijde na to, co si kdo představuje pod pojmem „skládání hudby“. Pokud klasicky zápis do notové osnovy tak třeba program Muse Score, pokud postupné nahrávání kytary, dalších nástrojů a zpěvu, tak například Audacity.