Kelt

Znáte někdo film, který lze promítat komukoli, aniž by to někoho mohlo urazit?

Například válečné filmy se mohou dotknout některých států, stejně tak kriminální filmy. Takové filmy třeba o rozvodu se snaží daný problém řešit, ale někdo se v tom může vidět a cítit se špatně. Tak mi z toho vychází, že takové filmy jsou buď cestopisy nebo filmy o zvířatech? Nebo někoho napadá něco jiného? díky.

Odpovědi
jáára

Nemenuj 1, 2, 3.

anonym

Když se možnost shlédnutí filmu prezentuje jakože za odměnu,tak je jedno co běží,pokud to nejsou studijní masakry z koncentráku dají se i dokumenty.

Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ijb0gKrPtbk

uccello

A co třeba nějaký animovaný?

klumprt

Takový film neexistuje, protože jsou mimořádně vztahovační lidé, které urazí cokoli.