tomy999

Znáte Nejlepší Horor?

Poradte nejaky horor ktery se vam nejvice zalibil

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já moc horory nemusím,to spíš manžel,ale když už si to pustí,tak jsem schopna koukat na Hostel a na Saw,nejvíc se mi „líbila“ dvojka

Další odpovědi
verka

Televizní noviny.

Sára8

Mě osobně se nejvíce líbil horor kruh 2

anonym

http://blog.sky­luke.cz/nejlep­si-thrillery-a-horory-2000-2010-podle-skajluka/

ladyhawke

Jemný: Temné vody
Drsnější: Silent Hill (ale ne na první skouknutí, spoustu vám toho dochází zpětně při druhém shlédnutí, pokud se k němu odhodláte)
Dále: Kruh + Kruh 2, zajímavý je i Ďáblův Advokát, když se prokoušete první vrstvou a zamyslíte se…
Saw 1 – konec je zajímavý…
Mně se líbil nejvíce Hellraiser 1, protože jsem ho nejdřív četla (a to je síla) a přestože je prehistirický, hlavní myšlenka je velmi silná.

Osbourne

Mě se asi líbily horory,Texaský masakkr motorovou pilou,Vlkodlak z roku 1941 a Co byl natočen teďka a naposledním místě Saw 1,2