Neonka

Znáte nějaký způsob, jak zabránit, aby plátky banánu nezhnědly dříve, než na ně stihnu připravit želatinu ?

Protože želatinou se musí stále míchat, nelze banány nakrájet na poslední chvíli. 🙂
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
hanulka11

nakrájené je dej do misky přikryj je pěkně alobalem ,aby k nim nemohl vzduch -příprava želatiny je rychlá tak, že bude vše OK

Další odpovědi
Fun1k

Nejdříve připrav želatinu, až pak banány nakrájej. Můžeš někomu říci, aby ti míchal želatinou nebo nakrájel banány.

ReHu

Nakrájený banán do misky s víčkem.

mojitek

Budto nakrajeny banan nechte lezet v misce s mlekem nebo ho pokapte citronovou stavou 😉 nezhnedne